Jak wziąć kredyt w play?

Play uznawana jest za najszybciej rozwijającą się sieć usług telekomunikacyjnych w Polsce. Od momentu powstania w roku 2007 liczba użytkowników stale rośnie, sięgając obecnie aż do ponad 14 milionów. To czyni tę sieć nie tylko najszybciej rozwijającą się, ale także jedną z największych w kraju. Wśród oferowanych usług firmy Play znajdują się obecnie nie tylko oferty telefonii komórkowej ale także telefonii stacjonarnej, usług internetowych oraz telewizji cyfrowej. Oferowanie całego spektrum usług komplementarnych to dziś standard w przypadku tak dużego gracza na rynku GSM. Robią to wszyscy najwięksi konkurenci Play. Takie działanie to możliwość zatrzymania przy sobie konsumenta, dzięki zaoferowaniu mu całego pakietu usług, który może on mieć taniej niż opłacając każdą z usług osobno u różnych operatorów. Taka oferta z jednej strony zachęca użytkowników do korzystania z usług a z drugiej strony czyni chęć przejścia do innego operatora bardziej skomplikowaną, a więc mniej prawdopodobną.

Jeśli chodzi o telefonię komórkową, która była pierwszą usługą oferowaną przez tego operatora, dostępne są dwie możliwości korzystania. Po pierwsze można zakupić abonament. Wiąże się to oczywiście z koniecznością opłacania miesięcznego abonamentu w z góry określonej kwocie, która nie zależy od stopnia, w jakim korzysta się z wykonywania połączeń, wysyłania smsów czy z połączenia internetowego. Kwota abonamentu daje po prostu pewną ilość połączeń, wiadomości tekstowych, MMS oraz Megabajtów w pakiecie. Należy opłacać tę kwotę co miesiąc przez okres określony w umowie. Najczęściej jest to okres 12 lub 24 miesięcy.

Drugą opcją jest korzystanie z play na kartę. Jest to rozwiązanie wygodne, proste i elastyczne. Nie ma obowiązku uiszczania żadnej stałej opłaty. Doładowanie wykonuje się dopiero wtedy, kiedy środki na karcie zostaną zużyte. Można wtedy doładować telefon dowolną kwotą zaczynającą się już od 5 zł. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień nie prowadzą dużej ilości rozmów i nie chcą wiązać się żadnymi umowami. Osoby takie nie lubią i nie chcą płacić za abonament, którego nie będą w stanie w pełni wykorzystać. Usługa na kartę daje im możliwość elastycznego zarządzania swoimi wydatkami i doładowania.

Warto również wiedzieć jak wziasc kredyt w play. Jest to usługa stworzona specjalnie stworzona właśnie dla użytkowników play na kartę. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania kredytu na wykonywanie połączeń czy wysyłania wiadomości tekstowych. Przydaje się to w sytuacji, kiedy zabrakło środków na karcie, a chwilowo brakuje także funduszy na wykonanie doładowania. Takie ratunkowe doładowanie może się okazać bardzo pomocne w wielu kryzysowych sytuacjach. Play umożliwia otrzymanie kredytu w kwocie 2, 3 lub 5 złotych. Kwota kredytu, jaki zostanie przydzielony zostanie później odjęta od następnego doładowania. Jedynym warunkiem, aby móc ubiegać się o kredyt w play na kartę jest to, aby suma wszystkich doładowań w ciągu całego ostatniego roku wynosiła co najmniej 30 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here