Jeśli Twój mąż wie jak podłącza się zmywarkę to zaoszczędzisz trochę pieniędzy

Każdego dnia tysiące osób zagląda na portal sympatia.pl. Każdy samotny wie, że samemu ciężej jest żyć, że lepiej i raźniej gdy się ma kogoś bliskiego. Oczywiście są wyjątki – tzw single, które świadomie wybierają takie życie – bez zobowiązań. Są kowalami własnego losu – takie osoby nie są od nikogo zależne i nie ważne czy przyjdą do domu o 15:00 czy o 20:00. Nikt na nich nie czeka, nie denerwuje się.

Jeśli chodzi o mnie to od zawsze szukałam drugiej połówki. Uważam, że dobrze jest mieć kogoś, do kogo możesz się w każdej chwili przytulić. Owszem, jest to także zobowiązujące – no bo przecież musisz się też troszczyć nie tylko o siebie, ale i o druga osobę. Zwłaszcza gdy jest chora, bądź potrzebuje Twojej pomocy.

Jeśli chodzi o wybór partnera to zawsze zwracałam uwagę na to, aby miał poczucie humoru. To zawsze pomaga we wszelakich sytuacjach życiowych – mieć odpowiednie podejście do życia. Nawet jeśli są jakieś kłopoty, to zawsze można wyciągnąć z sytuacji korzyści, przy odpowiednim podejściu do sprawy.

Mój mąż jest uzdolniony technicznie, co pozwala nam na zaoszczędzenie zazwyczaj kilkuset złotych miesięcznie. Jeśli się zepsuje żelazko – nie idę do sklepu po nowe – wiem, że on je naprawi. Nawet jeśli sprawa z pozoru wydaje się być beznadziejna. Zepsuta pralka czy lodówka to dla niego nie problem. Zazwyczaj wystarczy znajomość mechanizmu działania danego urządzenia, aby go naprawić.

W czasach gdy nie byliśmy jeszcze małżeństwem nie miałam pojęcia o wyjątkowych zdolnościach Marcina. Mieszkaliśmy osobno – więc nie mieliśmy przypadków, kiedy psuło się urządzenie z którego wspólnie korzystaliśmy. Zaraz po ślubie zakupiliśmy telewizor i zmywarkę. Uprzejmy sprzedawca zaczął nam tłumaczyć jak podłączyć zmywarkę, lecz było to zbędne ponieważ Marcin miał ta wiedzę w jednym palcu.

Smykałka do naprawiania różnych rzeczy wzięła się również z tego, że nigdy moja teściowa nie mogła sobie pozwolić na wyrzucenie zepsutego sprzętu. Zawsze trzeba było szukać alternatywy, znaleźć kogoś kto naprawi daną rzecz w korzystnej cenie. Dobrze jest mieć takiego zaradnego męża.

Poza umiejętnościami wyżej opisanymi cenię sobie w związku szczerość. Jeśli coś mi nie pasuje w zachowaniu drugiej osoby, to od razu to mówię – nie ma intryg i dwuznacznych sytuacji. Nie trawię tego. Jeśli ktoś szuka drugiej osoby przez portale społecznościowe, to z pewnością spotkał się z koloryzowaniem informacji o potencjalnym partnerze. Niektórzy wstydzą się swojego zawodu i zamiast pisać, że pracują w zakładzie pogrzebowym, wolą napisać, że są operatorem maszyn budowlanych.

Najczęściej kłamstwa dotyczą wyglądu i ubioru. W sieci możesz być druga Pamelą Anderson z biustem w rozmiarze E, lub super umięśnionym facetem. W rzeczywistości daleko Ci do ideału. Ten kto kłamie już na portalu, raczej nie będzie prawdomówny w rzeczywistości. Zawsze uważałam, że takie portale zrzeszają ludzi, którzy chcą przeżyć romans. Ostatnio dowiedziałam się, że moja znajoma właśnie tak poznała swojego męża, i są małżeństwem już od 10 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here