Porady jak legalnie zapisać film z youtube'a

Najpopularniejszym kanałem na świecie do oglądania darmowych treści video jest obecnie portal youtube należący do google. Wielokrotnie oglądając jakiś filmik albo teledysk na youtube myślisz sobie, że fajnie byłoby go obejrzeć znowu za jakiś czas. Boisz się, że zapomnisz tytułu, więc kopiujesz link i wysyłasz go do znajomego w komunikatorze tekstowym, aby za jakiś czas go taki sposób znaleźć. Jest natomiast łatwiejsza metoda.

Łatwiejszą metodą na obejrzenie filmu z youtube’a za jakiś czas jest po prostu zapisanie go na dysku swojego komputera. Pamiętaj, że możesz legalnie pobrać wideo z tego portalu, ale nie możesz go nigdzie dalej publikować. Wracając do tematu, czyli jak zapisać film z youtube na swoim komputerze? Istnieją darmowe serwisy internetowe takie jak, m. in. savemedia albo keepvid dzięki, którym możesz z łatwością pobrać filmik. Wystarczy, że skopiujesz adres url danego wideo na youtube po czym wkleisz go na jednym z tych serwisów i wybierzesz opcję ściągnij na dysk.
Dzięki temu wiesz jak zapisać film z youtube w sposób łatwy i co najważniejsze legalny.
Pamiętaj także, że informacji jak zapisać film z youtube możesz szukać w filmikach w samym serwisie. Wielu użytkowników wstawia filmy instruktażowe jak zapisać film z youtube krok po kroku. Takie filmy instruktażowe są bardzo pomocne i bardzo łatwo przedstawiają dane zagadnienie. Informacji jak zapisać wideo z tego serwisu możesz szukać także na licznych stronach internetowych a także forach dla miłośników youtube’a. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek jak poruszać się po świecie youtuberów i samego serwisu wideo.
Pamiętaj tak, że jeżeli nie wiesz jak zapisać film z youtube zawsze możesz zapytać o to kogoś ze znajomych albo rodziny. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu jakiegoś maniaka internetowego, który zna bardzo dobrze przeróżne sztuczki, a umówmy się ściąganie wideo z youtube’a nie jest skomplikowane i jeżeli raz już to zrobisz, to będziesz wiedział zawsze jak to robić.
Oczywiście zapisywanie filmiku na Twoim dysku i czas trwania tego procesu zależny jest od wielkości wideo. Pamiętajmy, że niektóre filmiki trwają kilka sekund, niektóre kilka minut, a jeszcze inna kilka godzin. Jednak najpopularniejszymi treściami wideo są te kilkuminutowe, czyli tyle ile trwa przeciętny teledysk albo krótki wywiad. Dlatego takie filmiki powinny ściągać się nawet w kilka sekund. Krótko, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że potem możemy cieszyć się nagraniem wideo nawet jak będzie awaria internetu i będziemy odcięci od youtube’a być może nawet na kilka dni.
Wiesz już jak zapisać film z youtube, dlatego teraz sam możesz doradzać innym jak to robić. Możesz także nagrać filmik instruktażowy jak zapisać film z youtube. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Skoro już jak zgrywać sobie takie wideo, to pora, abyś wybrał kilka filmików i spróbował je ściągnąć na swój komputer. Sam się przekonasz, że to bardzo proste i szybkie.
Teraz będziesz mógł oglądać swoje ulubione teledyski nawet bez stałego dostępu do internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here