Jak zdobyć chłopaka

Jak zdobyć chłopaka

To pytanie, które zaprząta głowę wielu nastolatkom, jak również starszym od nich kobietom. Jak można się spodziewać nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy jednej, zawsze sprawdzającej się recepty na sukces. Zdecydowanie najlepsza jest metoda prób i błędów.

Wszystko zależy też i od tego, kim jest chłopak, którego próbuje się zdobyć. Przede wszystkim należy zdobyć jak najwięcej o nim informacji, bo dalsze działania uzależnione są od tego, jakie on ma zainteresowania, co lubi, czego nie. Po zasięgnięciu informacji na temat przykładowo jego zainteresowań łatwiej będzie złapać z nim pierwszy kontakt, gdyż w rozmowie będzie można podjąć odpowiednie tematy.

Rozmowa i złapanie wspólnych tematów to zawsze dobry początek. Dalsze kroki będą uzależnione od tego, jak dobrze ta rozmowa poszła.

Niektóre z dziewczyn, te odważniejsze i bardziej wyzwolone, wolą brać sprawy w swoje ręce i same zaproponować jakieś wspólne spotkanie. Jest to sposób zdecydowanie szybszy i skuteczniejszy od biernego czekania na ruch ze strony wybranka serca. Niewiele jednak z dziewczyn na taki krok się decyduje, w głównej mierze ze strachu przed odrzuceniem. Jednak warto próbować, bo można dużo zyskać, a w najgorszym wypadku, gdy chłopak nie będzie zainteresowany – nie zyskać niczego, czyli wrócić do punktu wyjścia. Jednak zawsze istnieje szansa, że chłopak się zgodzi. A spotkanie sam na sam, wypad do kina bądź baru to już spore osiągnięcie na drodze do zdobycia chłopaka.

Zasięgając informacji o wymogach, zainteresowaniach wybranka, warto jednak pamiętać, że dopasowywanie się na siłę do jego upodobań daleko nas nie zaprowadzi. Prędzej czy później i tak, zwłaszcza przy bliższej relacji, nie będzie wyjścia, jak być sobą. Warto więc być sobą od samego początku, nie próbując na siłę mu się dopasować. Jeśli polubi cię taką, jaka jesteś – to super, jeśli nie – będzie to znaczyło jedynie tyle, że po prostu nie był ciebie wart i tak czy siak nie wyszło by wam razem.

Dla mniej śmiałych dziewczyn, które z przerażeniem myślą o spotkaniu sam na sam już na samym początku, dobrą metodą jest spotkanie z wybrankiem w większym gronie. Można poprosić odważniejszą przyjaciółkę, by zaaranżowała spotkanie w czwórkę. Tak łatwiej jest zacząć rozmowę i przy pomocy koleżanek poprowadzić ją na dobre tory.

Tak czy inaczej, jeśli chce się chłopaka zdobyć w którymś momencie będzie trzeba spotkać się z nim sam na sam. Wówczas ciężko o dobre rady, co robić w takiej sytuacji. Wszystko zależy od chemii, czy coś pomiędzy daną dwójką zaiskrzy czy nie. Bo jeśli tak się nie stanie, nic na siłę zrobić się nie da. Nie da się nikogo zmusić do zainteresowania drugą osobą, nie da się wymusić uczucia. Ono pojawia się albo od razu, albo po jakimś czasie, nierzadko dłuższym, ale zawsze dzieje się to nieco mimowolnie.

Także tak naprawdę słuchanie wszelki rad, czy to koleżanek, kolegów, czy starszego rodzeństwa nie na wiele się zdaje. Trzeba po prostu działać, będąc sobą. Bo jak mawiają – bez ryzyka nie ma zabawy, i coś w tym jest. Siedzenie w samotności w domu i rozmyślanie o wymarzonym chłopaku na niewiele się zda, nie ma co liczyć na łut szczęścia – warto brać sprawy w swoje ręce, zwłaszcza, jeśli nam na kimś bardzo zależy. No bo co się może stać strasznego? W najgorszym razie nam się nie powiedzie, a w najlepszym – możemy zyskać miłość swego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here