Dres - ubranie, które musi mieć każdy chłopiec

Lubisz wygodę, swobodę i możliwość robienia wszystkiego, na co przyjdzie ci ochota, niezależnie od tego, jaka panuje temperatura? Na pewno! Nie powinno cię więc zdziwić, że i twoje dziecko będzie lepiej czuło się w strojach, które nie krępują ruchów. Dlatego też powinieneś wybrać dla swojego synka miękkie dresy.

Dlaczego dres dla chłopca to świetny pomysł?

Dzieci są zazwyczaj bardzo aktywne, co oznacza, że potrzebują nawet więcej swobody od dorosłych. Co więcej, raczej nie przejmują się tym, że eleganckiego ubrania nie wolno ubrudzić lub zniszczyć. Chcą się po prostu bawić, w to, na co akurat mają ochotę. Chcą biegać, skakać, siadać na ziemi i na trawie albo urządzać sobie zabawy w piaskownicy. To zupełnie naturalne i jeśli chwilę się nad tym zastanowisz, na pewno przypomnisz sobie, że będąc w wieku swojego syna, chciałeś robić to samo.

W każdej z tych sytuacji wygodny dres sprawdzi się więc lepiej, niż jakiekolwiek inne ubranie. Będzie miękki i rozciągliwy, dzięki czemu każda akrobacja zostanie wykonana perfekcyjnie. Twój syn na pewno doceni możliwości, jakie daje mu dres i będzie tak aktywnym dzieckiem, jak tylko zapragnie.

Ubranie to również sprawdzi się w celu zapewnienia mu odpowiedniego ogrzewania, bo nawet jeśli twój maluch sam się nad tym nie zastanawia, ty musisz pamiętać, że pogoda bywa zmienna. Długie spodnie i ciepła bluza to idealne połączenie, gdy na zewnątrz (albo w domu) robi się chłodno.

Dresy w przedszkolu i szkole

Warto pamiętać również o tym, że w szkole albo przedszkolu dzieci też chcą czuć się wygodnie. I choć czasem dżinsy sprawdzają się równie dobrze, twój synek na pewno doceni możliwość chodzenia w dresie na zajęcia. Będzie mógł dzięki temu czuć się komfortowo i luźno, a jeśli zapragnie biegać z kolegami, nic mu w tym nie przeszkodzi. Dres chłopięcy zabierany do szkoły powinien być szczególnie ładny i modny, aby twoje dziecko wyglądało równie odpowiednio, jak będzie się czuło. Założenie niemodnego ubrania mogłoby go narazić na śmiech i drwiny ze strony kolegów, dlatego warto przywiązywać do tego szczególną uwagę. Psychika dziecka jest w tym okresie bardzo delikatna i dopiero się kształtuje, dlatego warto zadbać o każdy szczegół, który pomoże utrzymać ją w dobrej kondycji.

Moro i bojówki – zestaw zawsze modny

Czy lubiłeś bawić się w żołnierza albo policjanta, gdy byłeś mały? Wyobrażałeś sobie może, jak zaprezentujesz się w mundurze albo chciałeś przymierzyć czapkę przechodzącego nieopodal funkcjonariusza? Nie jesteś w tym odosobniony! I bez wątpienia twój syn także podziela twoje zainteresowania. Dlatego też, nawet jeśli nie będziesz mógł mu zakupić munduru ani poprosić policjanta o pożyczenie czapki twojemu dziecku, możesz kupić mu strój w stylu militarnym.

Styl militarny jest bardzo popularny wśród chłopców w każdym wieku (i wśród mężczyzn także). Maluchy lubią naśladować starszych braci czy kolegów, a także swoich ojców, więc kupno dresu, który prezentuje się jak bojówki i wojskowa bluza z maskowaniem to wybór wręcz idealny. Twój syn zaprezentuje się tak, jak chciałby wyglądać, a jednocześnie będzie czuł się komfortowo w miękkim, elastycznym materiale. Na pewno doceni też kieszenie bojówek, w których będzie mógł nosić swoje skarby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here