Jak dbać o siwe włosy

Pomimo, że dla wielu naszych czytelników wydać się to może czymś niesłychanym, to lekarze i eksperci ds. medycyny estetycznej zgodnie informują, że aby siwe włosy przez długi okres czasu cieszyły swoim nieskazitelnym wyglądem, należy odpowiednio o nie dbać, pielęgnacja ta natomiast zauważalnie odbiegać powinna od tej jakiej poddajemy barwne włosy naturalne, w przypadku których melanocyty dbają o prawidłową syntezę barwnika i utrzymywanie określonego koloru włókien keratynowych stanowiących ich budulec.

Wraz z siwieniem włosów znacznie obniża się stopień ich nawilżenia, a więc jeżeli chcemy utrzymać go na zadowalającym poziomie, sięgnąć powinniśmy po odpowiednie preparaty i środki pielęgnacyjne, a w szczególności takie, w których składzie znajdziemy aloes, witaminy A, E i D, jak również wyciągi z ziół. Nie należy także zapominać o regularnym stosowaniu szamponów dostosowanych do specyfiki naszej fryzury. Wystrzegajmy się wyrobów dostępnych w supermarketach czy drogeriach, bowiem niejednokrotnie zawierają one w składzie duże ilości substancji SLS, parabenów i sylikonów, które nie tylko nie poprawią ogólnej prezencji naszego uczesania, ale mogą także w znacznym stopniu ją pogorszyć, czego z całą pewnością wolelibyśmy uniknąć.

Siwe włosy możemy też skutecznie zamaskować jeżeli tylko zdecydujemy się na użycie farby w naturalnym odcieniu, a następnie będziemy regularnie ją aplikować, ukrywając pod warstwą barwnika siwe odrosty. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy poza siwieniem włosów, zauważamy także dodatkowo ich nadmierne wypadanie lub przerzedzanie się? Na szczęście medycyna estetyczna ma odpowiedź także na ten problem – wystarczy udać się do kliniki łysienia jak np.: https://hairagain.com.pl  i zafundować sobie system włosów (hair system) lub poprosić o aplikację włókien keratynowych, które to stanowią główny składnik sprayów oraz proszków gwarantujących bezbolesną, szybką i efektywną aplikację. Momentalnie po nałożeniu włókna takie przywierają do włosów naturalnych powodując, że sprawiają one wrażenie znacznie bujniejszych i zdrowszych. Jeżeli chodzi o naszych klientów, opisywana metoda cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób, które pragną zamaskować negatywnie wpływające na estetykę całej fryzury obszary, w których włosów jest zauważalnie mniej lub tez nie ma ich wcale. Konsumenci tacy od razu po aplikacji informują o poprawie samopoczucia oraz zwiększonej pewności siebie – nie powinno to dziwić, bowiem uzyskany dzięki aplikacji włókien keratynowych efekt jest naprawdę spektakularny. Zaręczamy, że członkowie Państwa rodziny i znajomi nie będą w stanie jednoznacznie określić, czy poddali się Państwo kuracji zagęszczającej włosy, czy też zmiana stylu życia tak pozytywnie wpłynęła na kondycję Państwa uczesania – prawdziwy powód tej swoistej metamorfozy znać będą tylko Państwo i nasi pracownicy wykonujący zabieg! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym portfolio naszego przedsiębiorstwa oraz do kontaktu lub odwiedzin w salonie w sytuacji, gdy zapragną Państwo wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany i zadbać o estetyczny wygląd Państwa fryzury!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here