Endermologia. Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała i usuwanie cellulitu

Skuteczny zabieg likwidujący nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit istnieje – to endermologia, która w bezinwazyjny sposób pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Na czym dokładnie polega ten zabieg? Sprawdź!

Endermologia – co to?

Lipomasaż, masaż podciśnieniowy czy zabieg endermologii – to procedura, której celem jest dogłębny masaż skóry oraz tkanki łącznej, aby aktywować lipolizę (rozpad tkanki tłuszczowej), a także przyspieszyć przepływ krwi, limfy i redukować nadmiar wody.

Procedura ta bazuje na zastosowaniu specjalnego urządzenia wyposażonego w głowicę masującą, którą przesuwa się po skórze. Nie powoduje przerwania ciągłości skóry – jest bezinwazyjna. Endermologia efekty daje po wykonaniu serii zabiegów.

Dla pojedynczego zabiegu jak endermologia cena wynosi zwykle 100-140 złotych zależnie od wybranego gabinetu.

Kiedy warto wybrać się na endermologię?

Endermologia jest rekomendowana jest przede wszystkim dla tych osób, które chciałyby pozbyć się cellulitu, zmniejszyć ilość nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz poprawić jędrność skóry.

Jednak zabieg endermologii nie tylko ma działanie modelujące sylwetkę. Również pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn, łagodzi dolegliwości bólowe ze strony mięśni, stawów i pleców, likwiduje obrzęki i zastoje limfatyczne.

Dodatkowo, procedura ta może być prowadzona na twarzy. Pomaga wtedy w zmniejszeniu zmarszczek, poprawia jędrność skóry i unosi owal twarzy, dlatego nadaje jej młodszy wygląd. To cieszący się coraz większą popularnością zabieg przeciwstarzeniowy – anti-aging.

Jak odbywa się zabieg endermologii?

Do wykonania zabiegu endermologii konieczne jest założenie specjalnego kostiumu. Zabezpiecza on skórę i zapewnia gładką pracę głowicy masującej.

Następnie specjalista przystępuje do wykonania endermologii. W jej trakcie fałdy skóry zasysane są do wnętrza głowicy i intensywnie masowane obracającym się rolkami. Zabieg jest przyjemny, relaksujący.

Przy zabiegu jak endermologia efekty pojawiają się stopniowo, dlatego dla uzyskania optymalnych wyników zaleca się wykonanie ich serii. Zazwyczaj zaleca się 1-3 zabiegi tygodniowo. Docelowa seria to 10-15 masażów. Poprzez wykupienie pakietów na zabieg endermologia cena pojedynczego może być niższa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here