Jakie perfumy Lacoste wybrać

Marka Lacoste zasłynęła przede wszystkim z odzieży z zacięciem sportowym. Z całą pewnością moda to filar, na którym opiera swoją działalność. Jednak nie jest to jedyny obszar, w którym działa firma z zielonym krokodylem w logo. Perfumy Lacoste to kompozycje dla kobiet i mężczyzn godne uwagi. Które z nich warto poznać?

Perfumy Lacoste – dlaczego są tak wyjątkowe?

By zrozumieć fenomen tych zapachów, warto sięgnąć do korzeni marki Lacoste. Została ona bowiem założona przez francuskiego tenisistę Rene Lacoste. Dlatego od samego początku była znana przede wszystkim w kręgach osób interesujących się modą sportową. Nie da się jednak ukryć, że koszulki polo z charakterystycznym krokodylem są obecnie kojarzone przez większość osób. Wynika to z tego, że projekt tej koszulki był jednym z pierwszych dzieł marki. Właśnie dzięki niemu zyskała ona sławę i rozpoznawalność na całym świecie. Perfumy Lacoste powstały po to, by uzupełniać perfekcyjny look casualowy, ale i bardziej elegancki, wieczorowy.

Ich różnorodność można zauważyć, przeglądając w perfumerii perfumeria.pl/collections/lacoste wszystkie propozycje, zarówno te dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dzięki temu mogą być one dopasowane idealnie do okazji, a także różnych gustów. Największą popularnością cieszą się kompozycje świeże, wodne z odrobiną owocowych akordów. Na uwagę zasługują także eleganckie flakony, które komponują się z perfekcyjnym, casualowym lookiem.

nuty w perfumach Lacoste

Kwiatowo-drzewne nuty w perfumach Lacoste

Pierwszą propozycją z gatunku drzewno-kwiatowych jest mieszanka o nazwie Pour Elle Elegant. To zapach stworzony dla kobiet w roku 2015. Kompozycję tę marka Lacoste kieruje do pań pewnych siebie, poszukujących przede wszystkim zapachów eleganckich i stonowanych. Pomimo dominującego aromatu kwiatowego, można w nich wyczuć także świeże, cytrusowe akordy.

Perfumy Lacoste, które pokochało wiele kobiet to także Pour Femme. Kompozycja ta już od pierwszej chwili oczarowuje oryginalnym kwiatowo-drzewnym aromatem. Skierowana jest do kobiet nowoczesnych i odważnych. Dodatek karmelu sprawia, że po chwili staje się niezwykle pociągająca.

perfumy Lacoste

Świeże, owocowe perfumy Lacoste

Marka Lacoste na każdym kroku podkreśla swoje sportowe pochodzenie. Idealnym odzwierciedleniem tej idei jest kompozycja Esential dla mężczyzn. To zapach, którym warto się zainteresować. Zniewala świeżością i orzeźwiającymi nutami, dlatego może stanowić idealne dopełnienie letniego, casualowego looku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here