Doradca kredytowy - dlaczego warto podjąć się z nim współpracy

Szukając najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, konsumenckiego czy na samochód można przyprawić siebie o ból głowy. Wszystko z powodu ogromu ofert dostępnych na rynku. Wielu konsumentów nie wie, jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu. Jak prowadzić i przygotować się do rozmów z pracownikami banków czy które dokumenty będą potrzebne. Osoby, które nie czują się pewnie w negocjacjach oraz chcące otrzymać jak najlepsze warunki kredytowe powinny skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Kim jest ta osoba i dlaczego współpraca z nim się opłaca?

Kto to doradca kredytowy?

To ekspert i profesjonalista, którego specjalnością jest analiza sytuacji osoby bądź firmy. Na jej podstawie jest w stanie znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytową. Do zadań doradcy kredytowego należy także dogłębne zbadanie sytuacji konsumenta oraz pomoc w skompletowaniu wszelkich dokumentów. Dzięki ogromnej wiedzy, jaką posiada ekspert kredytowy, możliwe jest odnalezienie najbardziej dopasowanej do kredytobiorcy oferty oraz negocjacje korzystnych dla niego warunków. Dzięki temu konsument otrzymuje najlepszą propozycję kredytu, łatwą do spłaty ze względu na raty, długość czasu kredytowania. Co więcej – doradca kredytowy pomaga klientom w trudnych sytuacjach, nawet z niekorzystną historią kredytową.

Dlaczego współpraca z doradcą kredytowym to świetny wybór?

Korzystanie z pomocy usług doradcy kredytowego to wiele zalet. Największe to:

  1. Dużo mniej stresu i obaw. Doświadczony doradca kredytowy poprowadzi klienta pośród formalności oraz negocjacji. Da mu pewność i gwarancję otrzymania pomocy na każdym etapie. Zajmie się rozmowami z bankami, analizą sytuacji klienta. Zna zagadnienia prawa bankowego i aktualne oferty. Doradca przedstawia kredytobiorcy gotowe propozycje i wyjaśnia zawikłane zagadnienia. Dzięki temu konsument może być cały czas spokojny.
  2. Opieka oraz negocjacje. Doradca kredytowy nie boi się dyskusji z bankami odnośnie modyfikacji parametrów oferty. Uzyskuje w ten sposób propozycje najlepiej dopasowane do możliwości i potrzeb kredytobiorcy. Po podpisaniu umowy kredytowej klient może nadal liczyć na dalszą pomoc doradcy. Nawet w trudnych sytuacjach, kiedy potrzebne będzie opracowanie indywidualnego planu działania i wnioskowanie o nowy kredyt.
  3. Więcej lepszych ofert w jednym miejscu. Samodzielne udanie się do banku to szansa na otrzymanie propozycji tylko tej jednej instytucji. Natomiast zwrócenie się o pomoc do doradcy kredytowego to otrzymanie wielu ofert w jednym miejscu. Konsument nie traci czasu ani energii na rozmowy i chodzenie po kilku firmach finansowych, gdyż doradca w kilka minut przedstawia mu korzystne oferty od wielu banków. Należy dodać, że doradca kredytowy potrafi uzyskać kredyt dla tych, którzy sami nigdy by go nie załatwili ze względu na negatywną historię w BIK czy nietypowe zatrudnienie.

Bez wątpienia korzystanie z usług eksperta kredytowego to bardzo dobre rozwiązanie – więcej informacji dostępnych jest na stronie Tomasz Wostal. Pozwala zaoszczędzić czas, nerwy, stres oraz otrzymać najkorzystniejszą ofertę kredytową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here