Tajnika płotków

Płot pomocna rzecz, która pozwala nam zachować prywatność. Koszty kupna płotu i jego zainstalowania są naprawdę różne, wszystko zależy od tego jaki płot zechcemy mieć na swojej posesji. Wygląd płotu również jest bardzo ważny dal klienta, nikt już nie weźmie płotu z samej siatki bo jest brzydki, wszyscy wolą murowane i takie właśnie kupują. Kosztują one więcej ale za to wyglądają wspaniale.
Minecraft jest grą dla osób kreatywnych którym szkolna plastyka nie starcza. To właśnie tam szukają ujścia swojej energii do tworzenia. Trudność tej gry polegała na zapamiętaniu wszystkich receptur na np. na łóżko. Gracze tworzyli swoje osobiste księgi, w których zapisywali, niczym ich matki, przepisy na ciasto, tak oni np. przepis na drzwi świerkowe. Problem nowych graczy polegał na braku znajomości przepisu na np. schody, internet jest pełny od podobnych zapytań.
Minecraft jednak ewoluuje i zmienia się w coraz łatwiejszą grę. W chwili obecnej wystarczy wybrać jakiś surowiec a gra zaraz podaje nam listę produktów które możemy otrzymać z tego przedmiotu.
Pytanie które nurtuje nowych graczy to „jak się robi płotki w minecraft”, ogromny problem bo bez płatków twoja posiadłość nie będzie wyglądała fajnie. To właśnie dzięki płotkom twoje konstrukcje nabiorą realizmu i charakteru. Wszystko zależy oczywiście od gracza. Nikt sobie nie wyobraża młyna bez ogromnych skrzydeł napędzanych wiatrem, ten „silnik” młynu można zbudować właśnie z płotków, albo co to za zamek bez kraty spuszczanej w budynku bramy, otóż żaden, i tu z pomocą przychodzą płotki. Mogą nam pomóc w zrobieniu kraty co nada realizmu i charakteru budowli. No ale wróćmy do meritum sprawy, mianowicie „jak sie robi płotki w minecraft”, nic bardziej prostszego nie znajdziemy. jedyne czego potrzebujemy do produkcji płotka w minecrafcie to bloki desek z dowolnego drzewa oraz patyki. Będziemy poruszać się po dwóch dolnych rzędach craftingu z minecrafta. Bloki desek z dowolnego drzewa rozmieszczamy pod ścianami bocznymi kwadratu do craftowania po rozmieszczeniu w tamtych miejscach desek pora włożyć w dwa kwadraty pomiędzy blokami desek patyki. I proszę tak oto otrzymaliśmy piękny płotek.
Nasze piękne płotki mogą ozdobić nam co tylko zechcemy, w dodatku ostatnio dodano do gry różne rodzaje płotków:
1.Płot Dębowy- produkujemy z desek dębowych,
2.Płot Brzozowy- deski dębowe zastępujemy deskami brzozowymi,
3.Płot Dżunglowy- deski dębowe zastępujemy deskami z drzewa które znaleźć można w biomie tropikalnym,
4.Płot Akacjowy- deski dębowe zastępujemy deskami akacjowymi z drzew które znajdują się w biomie o nazwie sawanna.
5.Płot Netherowy- najlepszy płot ze wszystkich. Nie można go spalić w żaden sposób. Wygląda naprawdę fajnie, niestety sytuacja nie wygląda tak fajnie jak w przypadku poprzedników mianowicie, nie można go stworzyć własnoręcznie.
Twórcy minecraft na szczęście pomyśleli o tych wszystkich osobach z pytaniami „jak się robi płotki w minecraft”, porozrzucali je po całej mapie min.:
1.W kopalniach
2.W wioskach
3.W Twierdzy w Netherze(tylko netherowe płotki.
życzę wam udanej zabawy z tworzeniem i poszukiwaniem płotków w minecrafcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here