Jak zrobić loda

Żyjemy w czasach, w których seks nie jest już tematem tabu. Ludzie otwarcie mówią o swoich pragnieniach, które można spełnić w łóżku. Nie utrzymają swoich seksualnych marzeń w tajemnicy, nie wstydzą się swoich preferencji. Seks oralny też jest często na językach, ludzie nie wstydzą się o tym rozmawiać. Co więcej, badania społeczne pokazują, że duży procent młodych ludzi ma już za sobą próby seksu oralnego, duża część także uprawia go regularnie. Starszym pokoleniom ten rodzaj seksu też nie jest obcy. Może nadal seks analny, seks homoseksualny, rimming czy BDSM są tematami, na które wstydzimy się rozmawiać, jednak zaszła ogromna zmiana, jeżeli chodzi o to, jak do seksu ludzie podchodzili jeszcze paręnaście lat temu w Polsce. Przyczyniła się do tego między innymi pani doktor Wisłocka, która napisała książkę pod wdzięcznym tytułem „Sztuka kochania”. Stała się ona przyczyną i napędem rewolucji seksualnej, która zaszła w Polsce. Autorka książki w przystępny sposób pokazała, że seks powinien być przyjemny dla obu stron, zarówno dla biernej jak i czynnej. Pokazała ludziom, że można pragnąć uprawiać seks inaczej, że kobiety też powinny móc osiągać orgazm, czuć spełnienie. Nauczyła ludzi języka miłości i pokazała, że seks to coś ludzkiego, czego nie należy się wstydzić. Kobiety dowiedziały się, że mogą pragnąć dobrego seksu, a faceci dowiedzieli się jak swoje kobiety zaspokajać.
Innym głośnym i spopularyzowanym z rozmachem czynnikiem, dzięki któremu ludzie mniej wstydzą się rozmawiać o seksie była saga o Greyu. Opisy erotycznych zabaw Doriana ze swoją dziewczyną pobudziły stada kobiet do fantazjowania o niegrzecznym seksie. Nikt nie wstydził się o tym mówić.
Także może nie jesteś doświadczona i nie wiesz jak zrobić facetowi dobrze, mimo że on Cię o to prosi. A może masz już pierwsze próby za sobą, ale chcesz być jeszcze lepsza. A może Twój partner genialnie zaspokaja Cię w ten sposób i chcesz mu się dobrze odwdzięczyć – tutaj dowiesz się jak.

Jak zrobić facetowi dobrze?
Zacznijmy od tego, że jak już przeczytałaś seks może i powinien sprawiać przyjemność zarówno Twojemu partnerowi jak i Tobie. Jeżeli nie masz ochoty na seks oralny to nie kochajcie się w ten sposób. Z jednej strony partner nie ma prawa Cię zmuszać, a z drugiej jeżeli on będzie widział niechęć na Twojej twarzy to jemu też nie sprawi to przyjemności. Na początek uzgodnij z partnerem, że to ty masz kontrolę nad tym co robisz. Jeżeli będziesz chciała przerwać – zrobisz to. Uzgodnijcie, że nie powinien on kontrolować twojej głowy, żebyś czuła się komfortowo. Uzgodnijcie też czy pozwalasz partnerowi dojść sobie do buzi albo na twarz lub ciało. Uwierz, że w krytycznym momencie, kiedy facet będzie dochodził to nie będzie czasu myśleć na rozwiązaniem. Jeżeli brzydzą Cię włosy łonowe po protu poproś partnera by je zgolił lub podciął.Jeżeli brzydzi Cię penis, ponieważ Twój partner używał go w ciągu dnia – poproś, aby partner się umył. Higiena to podstawa, każdy powinien przestrzegać jej zasad. I po prostu działaj, zobaczysz, że nie est to trudne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here